Tuesday, 27 February, 2024  01:41 PM

  • Pejabat Veterinar Daerah / Kawasan

Pejabat Perkhidmatan Veterinar Daerah Melaka Tengah

Nama Hubungi
Muhammad Fairuz B. Ibrahim
Pen. Pegawai Veterinar
fairuzibrahim@melaka.gov.my
Ahmad Khalid B. Mohamad
Pen. Pegawai Veterinar
a.khalid@melaka.gov.my
Ahmad Shahir bin Kamarudin
Pembantu Veterinar
ahmadshahir@melaka.gov.my
Muhammad Nazrul Bin Dzulkifli
Pembantu Veterinar
nazrul@melaka.gov.my
Faizal Basri B. Ismail
Pembantu Hidupan Liar
faizalbasri@melaka.gov.my
Muhamad Faizal bin Mohd Zin
Pembantu Awam
faizalmohdzin@melaka.gov.my
Idris bin Manap
Pembantu
idrilsmanap@melaka.gov.my

Pejabat Perkhidmatan Veterinar Daerah Jasin

Nama Hubungi
Hayatunnisak Bt. Talibin
Pen. Pegawai Veterinar
hayatunnisak@melaka.gov.my
Yazidee B. Yaacob
Pen. Pegawai Veterinar
yazidee@melaka.gov.my
Harizal B. Rosli
Pen. Pegawai Veterinar
harizal@melaka.gov.my
Burhannudin bin Mohd Fadzil
Pembantu Veterinar
buhannudin@melaka.gov.my
Arnidah bte Mohammad Aripin
Pembantu Tadbir
arnidah@melaka.gov.my
Mohd Helmi B. Kasim
Pekerja Awam
mhelmi@melaka.gov.my
Muhammad Saleh B. Abdul Jabbar
Pemandu
msaleh@melaka.gov.my

Pejabat Perkhidmatan Veterinar Daerah Alor Gajah

Nama Hubungi
Zulaikha Bt.Jaafar
Pen. Pegawai Veterinar
zulaikha@melaka.gov.my
Mohd Ariffin B. Jaafar
Pen. Pegawai Veterinar
m.ariffin@melaka.gov.my
Haszufikah Bt. Yusoff
Pen. Pegawai Veterinar
haszufikah@melaka.gov.my
Muhammad Riduan bin Mohd Faisal Lew
Pembantu Veterinar
m.riduan@melaka.gov.m
S.Roha Bte Abd Ghani
Pembantu Tadbir
s.roha@melaka.gov.my
Kamal bin Abdul Razak
Pemandu
kamal@melaka.gov.my
Zulhadi B. Ariffin
Pembantu Hidupan Liar
zulhadi@melaka.gov.my

Pejabat Perkhidmatan Veterinar Kawasan Merlimau

Nama Hubungi
Ahmad Fikri B. Rogali
Pen. Pegawai Veterinar
a.fikri@melaka.gov.my
Muhammad Sharil bin Shariff
Pembantu Veterinar
msharil@melaka.gov.my
Muhammad Syazwan bin Zulkepli
Pembantu Veterinar
msyazwan@melaka.gov.my
Afiq Naquiddin bin Kamis
Pembantu Veterinar
afiq@melaka.gov.my
Mohd Yazid B. Jantan
Pembantu Awam (Petugas SRAP)
myazid@melaka.gov.my
Mohd Khalid bin Azlee Lee
Pembantu Awam (Petugas SRAP)
khalidlee@melaka.gov.my
Abdul Wahid B. Abdul Aziz
Pembantu Awam (Petugas SRAP)
a.wahid@melaka.gov.my
Muhammad Ridzuan bin Mohamed Yusop
Pembantu Awam (Petugas SRAP)
ridzuanyusop@melaka.gov.my

Pejabat Perkhidmatan Veterinar Kawasan Masjid Tanah

Nama Hubungi
Hj. Khairul Helme B. Ab. Aziz
Pen. Pegawai Veterinar
khairulhelme@melaka.gov.my
Muhammad Firdaus bin Fauzi
Pen. Pegawai Veterinar
firdausfauzi@melaka.gov.my
Fatimah Zaharah Bt. Ishak
Pen. Pegawai Veterinar
zaharah@melaka.gov.my
Syuhaimi bin Suwarno
Pembantu Veterinar
syuhaimi@melaka.gov.my
Mohd Azmi B. Rambili
Pembantu Hidupan Liar
mohdazmi@melaka.gov.my